Günlük ihtiyaçlarınız için harika bir yazılım!

Windows ve diğer işletim sistemleri için en iyi ve kullanımı kolay ekran kaydı, video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve PDF düzenleme uygulamalarının keyfini çıkarın.

Icecream Apps

Masaüstü Uygulamaları

pdf-editor
PDF metin ve nesnelerini düzenleyin, açıklama ekleyin, sayfaları yönetin, çizim yapın ve çok daha fazlasını yapın. Kullanıcı dostu GUI ile PDF dosyaları üzerinde tam kontrol sağlayın.
video-editor
Hiç uğraşmadan süslü videolar oluşturun. Müzik, metin, geçişler ekleyin, videoları kırpın, kırpın ve birleştirin, renkleri ayarlayın, hızı değiştirin ve çok daha fazlasını yapın.
video-converter
Video dosyalarını çeşitli video ve ses formatlarına dönüştürün. Belirli bir cihaz, oran veya çözünürlük için düzgün bir şekilde dönüştürmek için ön ayarları kullanın.
screen-recorder
Ekranı kaydedin ve ekran görüntüsü alın. Anında paylaşın. Web kamerası ekleyin, ekrana çizim yapın, kayıtları planlayın, ses kaydedin vb.
photo-editor
Fotoğrafları düzenleyin ve bilgisayarınızda yönetin. Metin ekleyin, bulanıklaştırın, kırpın, yeniden boyutlandırın, filtreler, çerçeveler ekleyin, kolajlar yapın, geliştirin ve çok daha fazlasını yapın.
ebook-reader
EPUB, MOBI ve diğer e-Kitap formatlarından oluşan kendi Kitaplığınızı oluşturun, okuma ilerlemesini takip edin, notlar ve önemli noktalar ekleyin, kitaplarda arama yapın ve daha fazlasını yapın.
slideshow-maker
Fotoğraflardan müzikli slayt gösterisi oluşturmanın zahmetsiz yolu. Sezgisel ve hızlı işlem, güzel slayt gösterileri oluşturmak için gerekli tüm ayarlar.
pdf-converter
Dosyaları PDF'ye ve PDF'den dönüştürmek için evrensel PDF dönüştürücü. 15'ten fazla format desteklenmektedir. Gelişmiş dönüştürme seçenekleri ve düzgün arayüz.
pdf-split-merge
Tek bir yazılım kullanarak PDF'yi bölün ve PDF'yi birleştirin. PDF'lerle çalışma verimliliğini artırmak için en önemli ayarların tümü.
image-resizer
Toplu modda görüntülerin boyutunu değiştirin ve gerekirse kendi logonuzu ekleyin. Tüm en popüler görüntü formatları desteklenir.

Yardım Merkezi

Ürünlerimizle ilgili sorunlarınız varsa lütfen önce popüler Nasıl Yapılır'a ve Kılavuzlara bakın.
Şimdi yardım alın
Contact Support illustration
Buy 9 in 1 package
10'u 1 ARADA'YI ŞİMDİ SATIN ALIN
TÜM UYGULAMALAR PAKETİ
hemen kullanmaya başlayın!

Çevrimiçi Uygulamalar

resume-trick
Yapay zeka destekli ücretsiz çevrimiçi özgeçmiş ve ön yazı oluşturucu. Her işe yönelik belgeler oluşturmak için profesyonelce tasarlanmış şablonlar.
pdfcandy
47 ücretsiz çevrimiçi araç ile tüm PDF ihtiyaçlarınızı karşılayın. Tam özellikli güçlü PDF editörü ile birlikte sıkıştırın, bölün, birleştirin, dönüştürün, kırpın, imzalayın.
videocandy
Sıkıştırma, kırpma, birleştirme, kırpma, sessize alma, videoları tersine çevirme ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz 15 araç seti. Son derece sezgisel arayüz.
imgcandy
Tarayıcınızdaki fotoğrafları değiştirmek ve dönüştürmek için en temel araçları sunan ücretsiz çevrimiçi görüntü düzenleyici. Sıkıştırın, yeniden boyutlandırın, kırpın, döndürün vb.
pdfbob
PDF düzenlemek için çevrimiçi hizmet. Hızlı ve etkili PDF değiştirme için hepsi bir arada araç. Mevcut metni düzenleyin, sayfaları yönetin, açıklama ekleyin, PDF'yi beyazlatın vb.
icecream
icecream
icecream
icecreams_bg
icecreams_bg
Icecream Apps'in önemli güncellemelerine ve diğer haberlerine abone olun
Icecream box