10'u 1 arada: Sınırlı süreli teklif:
günler saat dk
Şimdi al

Şimdiye kadarki en iyi FİYATA en iyi YAZILIMIN keyfini çıkarın

Benzersiz hepsi bir arada Icecream Apps paketi şunları içerir: PDF düzenleyici ve dönüştürücüler, temel video yazılımı, en iyi e-kitap okuyucu ve daha fazlası. Aşağıda daha fazla bilgi okuyun.

Ömür boyu lisans
Tek seferlik ücret
Windows için
-70%
$150
$500
Şimdi al
-70% 10 in 1

Icecream Apps PRO: 10'u 1 arada paket

pdf-editor
PDF metin ve nesnelerini düzenleyin, açıklama ekleyin, sayfaları yönetin, çizim yapın ve çok daha fazlasını yapın. Kullanıcı dostu GUI ile PDF dosyaları üzerinde tam kontrol sağlayın.
video-editor
Hiç uğraşmadan süslü videolar oluşturun. Müzik, metin, geçişler ekleyin, videoları kırpın, kırpın ve birleştirin, renkleri ayarlayın, hızı değiştirin ve çok daha fazlasını yapın.
video-converter
Video dosyalarını çeşitli video ve ses formatlarına dönüştürün. Belirli bir cihaz, oran veya çözünürlük için düzgün bir şekilde dönüştürmek için ön ayarları kullanın.
screen-recorder
Ekranı kaydedin ve ekran görüntüsü alın. Anında paylaşın. Web kamerası ekleyin, ekrana çizim yapın, kayıtları planlayın, ses kaydedin vb.
ebook-reader
EPUB, MOBI ve diğer e-Kitap formatlarından oluşan kendi Kitaplığınızı oluşturun, okuma ilerlemesini takip edin, notlar ve önemli noktalar ekleyin, kitaplarda arama yapın ve daha fazlasını yapın.
slideshow-maker
Fotoğraflardan müzikli slayt gösterisi oluşturmanın zahmetsiz yolu. Sezgisel ve hızlı işlem, güzel slayt gösterileri oluşturmak için gerekli tüm ayarlar.
pdf-converter
Dosyaları PDF'ye ve PDF'den dönüştürmek için evrensel PDF dönüştürücü. 15'ten fazla format desteklenmektedir. Gelişmiş dönüştürme seçenekleri ve düzgün arayüz.
pdf-split-merge
Tek bir yazılım kullanarak PDF'yi bölün ve PDF'yi birleştirin. PDF'lerle çalışma verimliliğini artırmak için en önemli ayarların tümü.
image-resizer
Toplu modda görüntülerin boyutunu değiştirin ve gerekirse kendi logonuzu ekleyin. Tüm en popüler görüntü formatları desteklenir.
pdfcandy
Tek bir Windows uygulamasında 35 PDF aracı: PDF sıkıştırma, PDF'ye ve PDF'den dönüştürme, PDF OCR, PDF'ye filigran ekleme, PDF kırpma vb.
icecream
icecream
icecream
icecreams_bg
icecreams_bg
Buy 9 in 1 package
10'u 1 ARADA'YI ŞİMDİ SATIN ALIN
TÜM UYGULAMALAR PAKETİ
hemen kullanmaya başlayın!
-70%
$150
$500
Şimdi al
Icecream Apps'in önemli güncellemelerine ve diğer haberlerine abone olun
Icecream box